jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۲۶۷   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک عکس، یک متن

یواشکی چای خوردن

مهران رجبی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت: «سلام به دوستان خوبم. مثلا یواشکی دارم در قهوه‌خانه ناجی در بوشهر چایی می‌خورم. جای شما خالیست.»

جبریل در درمانگاه

صفحه یونیسف در اینستاگرام عکسی از کودکی اتیوپیایی به اشتراک گذاشت و در توضیح آن نوشت: جبریل چهار ماهه است و در اورمیای اتیوپی زندگی می‌کند. مادرش هر چند وقت یک بار او را برای واکسیناسیون به این مرکز می‌آورد. چهره آرام و زیبای جبریل مورد توجه رسانه‌‌ها قرار گرفته است.

کارگران منهتن

عکسی تاریخی در فضای مجازی منتشر شده و 3000 کارگری را نشان می‌دهد که در ساخت بانک منهتن در نیویورک همکاری داشته‌اند.

وزیر آلمانی‌ در بازار آجیل ایران

وزیر کشاورزی آلمان که همراه هیاتی به ایران سفر کرده بود، از بازار تهران هم دیدن کرد و مقداری هم آجیل خرید.

رابطه سینما و توریست

روستای هابیتیون که یکی از لوکیشن‌‌های اصلی فیلم‌های ارباب حلقه‌‌ها و هابیت است، اکنون تبدیل به یکی از جاذبه‌‌‌های توریستی نیوزیلند شده است.

کودکی بن‌لادن

دیروز در شبکه‌‌های اجتماعی عکسی از پسربچه‌ای با عنوان کودکی بن‌لادن منتشر شد. بن‌لادن سرکرده گروه تروریستی القاعده بود که سال 2011(1390) توسط نیروهای آمریکایی در ایبت‌آباد پاکستان کشته شد.

کافه‌ای برای مادران شیرده!

مادر بودن سخت است و تازه مادر شدن سخت‌تر. به همین دلیل است که این کافی‌شاپ فوق‌العاده در سیدنی تصمیم گرفته تابلویی پشت پنجره مغازه‌اش قرار دهد و مادران شیرده را دعوت کند وارد شوند و یک فنجان چای رایگان بنوشند و اگر نیاز دارند کمی استراحت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر