jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۹۵۰۰۹   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۴۰

سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: محمدجواد ظریف هیچ صفحه شخصی در اینستاگرام ندارد.

ظریف، اینستاگرام ندارد

به گزارش جام جم آنلاین ، حسین جابری انصاری سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: با توجه به انتشار مطلبی منسوب به جناب آقای دکتر ظریف در اینستاگرام بار دیگر به اطلاع رسانه های گروهی و افکار عمومی می رساند وزیر محترم امور خارجه هیچ صفحه شخصی در اینستاگرام ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

5 اولویت دولت جدید

5 اولویت دولت جدید

برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری 28 خرداد سال 1400 و پیروزی حجت‌ الاسلام رئیسی در این عرصه، مولد پرسش‌ها و دغدغه‌های اساسی و مهمی در مسیر حل‌وفصل معضلات جاری در کشورمان محسوب می‌شود. در این خصوص نکاتی وجود دارد که لازم است مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر