jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۸۸۴ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

اینستاگرام

بین خطوط برانیم

چند روزی است کمپین «بین خطوط برانیم» راه‌اندازی شده که هر روز بر طرفدارانش افزوده می‌شود. رضا کیانیان یکی از افرادی است که به این کمپین پیوسته است.

او در این باره در اینستاگرامش نوشت: «سلام. من چند روزی صبر کردم تا شما هم تعدادی از انجمن‌هایی را که می‌شناسید معرفی کنید!‌ اما خبری نشد... به هر حال به این نتیجه رسیدیم که باید از خودمون شروع کنیم و حالا یک فهرست بلندبالا از کارهای انجام شدنی، داریم. خب منتظر چی هستید، ‌شروع کنیم. مانند این عکس! نگاه کنید! من # بین ـ خطوط ـ می‌رانم! آنها از اینجا شروع کردند ما هم می‌توانیم همراه تعدادی از دوستان و نزدیکان خودمان به همین حرکت بپیوندیم یا از جایی دیگر شروع کنیم.ببینم چه کار می‌کنین!»

در ادامه این پست کیانیان برخی کمپین‌ها را معرفی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر