jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۸۷۹ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان که برادر معتاد خود را با ضربه چاقو از پای درآورده بود، از سوی پدرش بخشیده شد.

به گزارش جام‌جم، اوایل دی سال گذشته، گزارش وقوع یک جنایت در خیابان 17 شهریور به بازپرس ایلخانی، قاضی ویژه قتل تهران گزارش شد. با هماهنگی قضایی، ماموران کلانتری 159 بی‌سیم، به خانه مورد نظر اعزام و با جسد مرد 34 ساله‌ای روبه‌رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود .عامل جنایت برادر مقتول بود که دستگیر شد.

وی با انتقال به پلیس آگاهی گفت: برادرم همیشه من و دیگر اعضای خانواده را اذیت می‌کرد و از دست او خسته شده بودیم. روز حادثه نیز برادرم ابتدا با من و پدرمان در مغازه درگیر شد و بعد به خانه آمد و خواهرم را کتک زد. بر سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و او را کشتم.

پسر جوان روز دوشنبه برای ادامه تحقیقات به شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش به بازپرس گفت: از مرگ برادرم ناراحت هستم. هیچ وقت دوست نداشتم زندگی او این چنین پایان یابد و سرنوشت زندگی خودم نیز این چنین تیره شود. اعتیاد برادرم باعث شده بود هم به خودش و هم به اعضای خانواده‌مان آسیب برساند. مادرم به دلیل اعتیاد برادرم از دستمان رفت. پدرم به دلیل بدرفتاری‌ها و اعتیاد بیش از حد برادرم، با مشکلاتی روبه‌رو شده بود.

وی اضافه کرد: آن روز با هم مشاجره کردیم و چون اعضای خانواده‌ام را دوباره اذیت کرده بود، در یک لحظه اعصابم به هم ریخت و دیگر تحمل رفتار برادرم را نداشتم. با شدت گرفتن درگیری، چاقو را برداشتم و او را زخمی کردم که منجر به مرگش شد. سال‌ها باید با عذاب وجدان زندگی کنم.

این درحالی است که پدر داغدیده که از یک طرف پسرش را از دست داده و از طرف دیگر پسر دیگرش به اتهام قتل بازداشت شده، با مراجعه به دادسرا رضایت خود را اعلام کرد.

با توجه به گذشت پدر مقتول، بزودی با دریافت آخرین دفاع از متهم، پرونده او برای محاکمه به دادگاه کیفری ارسال خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر