jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۸۷۹ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان که برادر معتاد خود را با ضربه چاقو از پای درآورده بود، از سوی پدرش بخشیده شد.

به گزارش جام‌جم، اوایل دی سال گذشته، گزارش وقوع یک جنایت در خیابان 17 شهریور به بازپرس ایلخانی، قاضی ویژه قتل تهران گزارش شد. با هماهنگی قضایی، ماموران کلانتری 159 بی‌سیم، به خانه مورد نظر اعزام و با جسد مرد 34 ساله‌ای روبه‌رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود .عامل جنایت برادر مقتول بود که دستگیر شد.

وی با انتقال به پلیس آگاهی گفت: برادرم همیشه من و دیگر اعضای خانواده را اذیت می‌کرد و از دست او خسته شده بودیم. روز حادثه نیز برادرم ابتدا با من و پدرمان در مغازه درگیر شد و بعد به خانه آمد و خواهرم را کتک زد. بر سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و او را کشتم.

پسر جوان روز دوشنبه برای ادامه تحقیقات به شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش به بازپرس گفت: از مرگ برادرم ناراحت هستم. هیچ وقت دوست نداشتم زندگی او این چنین پایان یابد و سرنوشت زندگی خودم نیز این چنین تیره شود. اعتیاد برادرم باعث شده بود هم به خودش و هم به اعضای خانواده‌مان آسیب برساند. مادرم به دلیل اعتیاد برادرم از دستمان رفت. پدرم به دلیل بدرفتاری‌ها و اعتیاد بیش از حد برادرم، با مشکلاتی روبه‌رو شده بود.

وی اضافه کرد: آن روز با هم مشاجره کردیم و چون اعضای خانواده‌ام را دوباره اذیت کرده بود، در یک لحظه اعصابم به هم ریخت و دیگر تحمل رفتار برادرم را نداشتم. با شدت گرفتن درگیری، چاقو را برداشتم و او را زخمی کردم که منجر به مرگش شد. سال‌ها باید با عذاب وجدان زندگی کنم.

این درحالی است که پدر داغدیده که از یک طرف پسرش را از دست داده و از طرف دیگر پسر دیگرش به اتهام قتل بازداشت شده، با مراجعه به دادسرا رضایت خود را اعلام کرد.

با توجه به گذشت پدر مقتول، بزودی با دریافت آخرین دفاع از متهم، پرونده او برای محاکمه به دادگاه کیفری ارسال خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر