jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۸۹۴۶۱۰ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

شکست در ازدواج برایم خیلی گران تمام شد. پسرعمه‌ام تحت تاثیر حرف‌های مادرش بود و نمی‌توانست برای زندگی‌مان تصمیم بگیرد.کارمان به طلاق انجامید. او و خانواده‌اش با تهمت‌های ناروا، چهره مرا در بین فامیل مخدوش کردند. مدتی خانه‌نشین شدم. خانواده‌ام نگرانم بودند. در شرکت یکی از دوستان دایی‌ام مشغول کار شدم. حدود دو ماه قبل در شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه با مردی جوان آشنا شدم.

ادعا می‌کرد همسرش به مواد مخدر اعتیاد داشته و از هم جدا شده‌اند. دوستی ما خیلی زود شکل و شمایل عاطفی به خودش گرفت. قرار و مدار ازدواج گذاشته بودیم. حتی موضوع را به مادرم اطلاع دادم. لحظه‌شماری می‌کردم که مرد رویاهایم به خواستگاری بیاید .دیروز با ماشین دنبالم آمد. زودتر از محل کارم بیرون آمدم. فرهاد سر صحبت را درباره ازدواج و آینده‌مان باز کرد. می‌گفت مدتی با هم به صورت موقت محرم شویم تا پدرش از سفر برگردد. از شنیدن این حرف خیلی ناراحت شدم. با هم جر و بحث می‌کردیم. ناگهان به جاده‌ای فرعی پیچید. از او خواستم توقف کند. یکی از دوستانش با موتورسیکلت در تعقیبمان بود. پس از توقف او در ماشین را باز کرد و سوار شد.

دو پسر شیطان‌صفت با تهدید چاقو و توسل به زور مرا به بیابان‌های اطراف شهر بردند و...

آنها مرا در نزدیکی خانه‌مان رها کردند و متواری شدند. با چشمانی گریان به کلانتری آمده‌ام. هنوز به خانواده‌ام چیزی نگفته‌ام. مادرم همیشه تذکر می‌داد و می‌گفت دل به حرف‌های او خوش نکن. می‌گفت تا جلسه خواستگاری برگزار نشده، جوابش را هم نده، ولی من...

غلامرضا تدینی‌راد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر