jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۶۱۰   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

شکست در ازدواج برایم خیلی گران تمام شد. پسرعمه‌ام تحت تاثیر حرف‌های مادرش بود و نمی‌توانست برای زندگی‌مان تصمیم بگیرد.کارمان به طلاق انجامید. او و خانواده‌اش با تهمت‌های ناروا، چهره مرا در بین فامیل مخدوش کردند. مدتی خانه‌نشین شدم. خانواده‌ام نگرانم بودند. در شرکت یکی از دوستان دایی‌ام مشغول کار شدم. حدود دو ماه قبل در شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه با مردی جوان آشنا شدم.

ادعا می‌کرد همسرش به مواد مخدر اعتیاد داشته و از هم جدا شده‌اند. دوستی ما خیلی زود شکل و شمایل عاطفی به خودش گرفت. قرار و مدار ازدواج گذاشته بودیم. حتی موضوع را به مادرم اطلاع دادم. لحظه‌شماری می‌کردم که مرد رویاهایم به خواستگاری بیاید .دیروز با ماشین دنبالم آمد. زودتر از محل کارم بیرون آمدم. فرهاد سر صحبت را درباره ازدواج و آینده‌مان باز کرد. می‌گفت مدتی با هم به صورت موقت محرم شویم تا پدرش از سفر برگردد. از شنیدن این حرف خیلی ناراحت شدم. با هم جر و بحث می‌کردیم. ناگهان به جاده‌ای فرعی پیچید. از او خواستم توقف کند. یکی از دوستانش با موتورسیکلت در تعقیبمان بود. پس از توقف او در ماشین را باز کرد و سوار شد.

دو پسر شیطان‌صفت با تهدید چاقو و توسل به زور مرا به بیابان‌های اطراف شهر بردند و...

آنها مرا در نزدیکی خانه‌مان رها کردند و متواری شدند. با چشمانی گریان به کلانتری آمده‌ام. هنوز به خانواده‌ام چیزی نگفته‌ام. مادرم همیشه تذکر می‌داد و می‌گفت دل به حرف‌های او خوش نکن. می‌گفت تا جلسه خواستگاری برگزار نشده، جوابش را هم نده، ولی من...

غلامرضا تدینی‌راد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر