jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۵۰۵ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پسر جوان که با انگیزه سرقت طلاهای مادربزرگش او را هنگام خواندن نماز به قتل رسانده بود، بزودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

به گزارش جام‌جم، در این جنایت که 26 شهریور سال گذشته در یکی از محله‌های جنوبی تهران رخ داد، زنی 70ساله با ضربه‌های چاقو به قتل رسید. با گزارش این جنایت به بازپرس ایلخانی و دستور قضایی وی، تحقیقات پلیس آغاز شد.

بررسی‌ها نشان می‌داد، پیرزن در حال خواندن نماز با ضربه چاقو به قتل رسیده است. قاتل پس از این جنایت طلاهای مقتول را سرقت کرده بود. شوهر این زن پس از بازگشت با خانه با جسد او رو‌به‌رو شده بود.

در حالی که پلیس در جست‌و‌جوی عامل یا عاملان این جنایت بود، مردی طلافروش با پلیس تماس گرفت و اطلاع داد پسری جوان قصد فروش طلاهایی را بدون فاکتور دارد و تصور می‌کند طلاها سرقتی است. ماموران با حضور در طلافروشی و دستگیری پسر 20 ساله متوجه شدند او نوه مقتول است . پسر جوان در بازجویی‌ها اعتراف کرد با همدستی دختر مورد علاقه‌اش و پسردایی‌او مرتکب جنایت شده و انگیزه‌اش سرقت طلاهای مادربزرگش بوده است. در ادامه دختر جوان به پلیس آگاهی احضار شد و در تحقیقات گفت: در این جنایت نقشی نداشته است.

پسر جوان دوباره مورد بازجویی قرار گرفت و اعتراف کرد کسی با او همدست نبوده بلکه به تنهایی به این قتل با انگیزه سرقت دست زده است .

عامل قتل مادربزرگ پس از بازسازی صحنه جنایت روانه زندان شد. پس از آخرین دفاعیات متهم، ایلخانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی برای متهم قرار جلب به دادرسی صادر کرد و پرونده بزودی برای محاکمه به دادگاه کیفری ارسال می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر