jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۴۹۵   ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرمربی یوونتوس بعد از پیروزی خارج از خانه تیمش مقابل میلان تاکید کرد بیانکونری‌ یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک شده است.

در حساس‌ترین بازی هفته سی و دوم سریA، یوونتوس در سن سیرو به مصاف میلان رفت و با این که ابتدا با یک گل از حریف خود عقب افتاد اما با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید تا سه امتیاز حساس دیگر را به اندوخته خود اضافه کند و یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک‌تر شود.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یووه در پایان این بازی گفت: نمی‌توانم کسب این پیروزی را راحت توصیف کنم. بازی بسیار سختی بود و میلان با عملکرد خوبی که از خود نشان داد، شرایط را برای ما سخت کرده بود. بازی را بسیار بد شروع کردیم و تیم میزبان چند بار صاحب موقعیت شد و دروازه ما را تهدید کرد. نباید فراموش کنیم بوفون بسیار خوب کار کرد و چند بار با واکنش‌های عالی‌اش، دروازه ما را نجات داد.

وی ادامه داد: چیزی که بسیار اهمیت دارد این است که موفق شدیم در این دیدار هم به پیروزی برسیم تا اختلاف خود را با ناپولی بیشتر کنیم و یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک‌تر شویم. میلان هم نشان داد تیم خوبی است و مهارت‌های بالایی دارد.

آلگری به این پرسش که آیا یوونتوس قهرمان خواهد شد نیز پاسخ داد: هنوز تکلیف نهایی قهرمانی مشخص نیست. رم بسیار خوب نتیجه گرفته و این توانایی را دارد که به امتیاز 84 برسد. ناپولی هم تعقیب‌کننده ماست و می‌تواند به امتیاز 89 برسد. بنابراین هنوز زود است درباره قهرمانی صحبت کنم. باید صبر کرد. یوونتوس به تلاش خود ادامه خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر