jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۴۳۰۰   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۰

وحید هاشمیان که عالی ترین دوره های مربی گری را گذرانده در آستانه محقق شدن یکی از رویاهایش قرار دارد.

رویای بزرگ وحید هاشمیان محقق شد

به گزارش جام جم ورزشی ، وحید هاشمیان فوتبالیست بازنشسته ایرانی که در فوتبال آلمان در تیم‌هایی چون بوخوم، هانوفر و بایرن مونیخ به میدان رفت، در بوخوم عمکلرد خوبی داشت و زیر نظر پیتر نویروور سرمربی وقت این تیم نمایش خوبی از خود نشان داد و حتی به رده سوم برترین گلزنان فصل رسید.

هاشمیان که اکنون در آلمان مدارج مربیگری را طی می‌کند، از آمادگی خود برای ورود به دنیای مربیگری خبر داده است. او برای پیشرفت در دنیای مربی گری حتی در تمرینات بایرن مونیخ حضور یافت و تمرینات گواردیولا را از نزدیک مشاهده کرد.

پایگاه اینترنتی derwesten در ارزیابی عملکرد بوخوم در این فصل از احتمال حضور هاشمیان به عنوان سرمربی جدید این تیم خبر داده است. البته هاشمیان درباره حضور در بوخوم به خبرنگار آلمانی گفته است قصد دارد چیزهای زیادی یاد بگیرد و هنوز چیزهایی برای یاد گرفتن وجود دارد تا وارد دنیای مربیگری شود.

بوخوم که در دسته دوم فوتبال آلمان حضور دارد، امیدوار است بتواند در این رقابت‌ها باقی بماند تا در فصول آینده برای حضور در بوندسلیگا تلاش کند.

مربی گری در فوتبال آلمان آرزوی بزرگ هاشمیان است. رویای او کم کم در حال محقق شدن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر