jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۰۸۴ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

از زمان تجاوز آمریکا به خاک عراق تا ماه نوامبر سال گذشته این کشور بالاترین آمار را در کشته شدن خبرنگاران در منطقه داشته است. همچنین در حالی که «دید‌بان آزادی‌ها» در عراق تعداد خبرنگاران کشته شده عراقی و خارجی را 293 نفر اعلام کرده، اتحادیه خبرنگاران این تعداد را 435 نفر می‌داند.

به گزارش پایگاه خبری الجزیره،طبق اعلام «دید‌بان آزادی‌ها» نزدیک به 200 خبرنگار به دست افرادی ناشناس و یا شبه‌نظامیان کشته شده‌اند، 56 خبرنگار نیز به دلیل حضورشان در محل انفجار جان خود را از دست داده‌اند. در سال‌های 2014 و 2015 و همزمان با کنترل داعش بر برخی مناطق از جمله موصل، 34 خبرنگار در عراق کشته و زخمی شدند. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر