jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۸۱۷ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فینال بخش لباهنگ برنامه خندوانه پنجشنبه شب گذشته با اجراهای متفاوت از سه شرکت‌کننده راه‌یافته به مرحله پایانی این مسابقه روی آنتن رفت. در این برنامه ارشا اقدسی، امیرعلی نبویان و اشکان خطیبی وارد گود رقابت شده و هر کدام یک آهنگ را لب‌خوانی کردند.

در ابتدا اشکان خطیبی روی صحنه آمد و یکی از آهنگ‌های محسن چاوشی را لب‌خوانی کرد. پس از خطیبی و نمایش پشت صحنه رقبایش، امیرعلی نبویان وارد صحنه شد و به همراه فتومدیایی که پشت سرش نمایش داده می‌شد او نیز گلچینی از چند قطعه محسن چاوشی را اجرا کرد.

در ادامه نوبت به ارشا اقدسی رسید که باز هم با انرژی همیشگی‌اش و بهره بردن از تکنیک‌های شغلی خود یعنی بدلکاری به گونه‌ای همه را غافلگیر کند. اقدسی با یک تیپ متفاوت آهنگ «با من صنما دل یک دله کن» با صدای علی زارعی را لب‌خوانی کرد که با استقبال حاضران در استودیو مواجه شد.

با پایان اجرای اقدسی و نمایش واکنش خطیبی و نبویان در پشت صحنه و اظهارنظراتشان نسبت به نحوه و کیفیت لب‌خوانی او، هر سه شرکت‌کننده روی صحنه آمدند و رامبد جوان با اعلام این که تنها پنج روز برای رای دادن به این هنرمندان فرصت در نظر گرفته شده است، از هر یک از آنها در خصوص تجربه لب‌خوانی پرسید.

اقدسی در واکنش به این پرسش جوان، احساس و ضربان قلبش را هنگام آمدن به روی صحنه با زمانی مقایسه کرد که قرار است با یک چتر از بالای یک ساختمان چند طبقه به پایین بپرد که این قیاس برای چند لحظه سوژه جوان و دو فینالیست دیگر شد!

نبویان هم در پاسخ به پرسش جوان گفت: اعتراف می‌کنم اینجا عجیب‌ترین صحنه‌ای بود که تا به حال در زندگی تجربه‌اش کردم و زمانی که از این برنامه برمی‌گردم درست مثل یک ورزشکاری‌هستم که تمام انرژی‌اش رفته برای مدتی همان طور روی مبل می‌مانم که البته این حسی لذت بخش است.

در ادامه جوان از هر سه فینالیست خواست با بیان یک جمله، مردم را تشویق به رای دادن به خود کنند. در اینجا، نبویان خطاب به بینندگان خندوانه گفت من از دوم شدن متنفرم، یا اولم کنید یا سوم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر