jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۳۸۱۷   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فینال بخش لباهنگ برنامه خندوانه پنجشنبه شب گذشته با اجراهای متفاوت از سه شرکت‌کننده راه‌یافته به مرحله پایانی این مسابقه روی آنتن رفت. در این برنامه ارشا اقدسی، امیرعلی نبویان و اشکان خطیبی وارد گود رقابت شده و هر کدام یک آهنگ را لب‌خوانی کردند.

در ابتدا اشکان خطیبی روی صحنه آمد و یکی از آهنگ‌های محسن چاوشی را لب‌خوانی کرد. پس از خطیبی و نمایش پشت صحنه رقبایش، امیرعلی نبویان وارد صحنه شد و به همراه فتومدیایی که پشت سرش نمایش داده می‌شد او نیز گلچینی از چند قطعه محسن چاوشی را اجرا کرد.

در ادامه نوبت به ارشا اقدسی رسید که باز هم با انرژی همیشگی‌اش و بهره بردن از تکنیک‌های شغلی خود یعنی بدلکاری به گونه‌ای همه را غافلگیر کند. اقدسی با یک تیپ متفاوت آهنگ «با من صنما دل یک دله کن» با صدای علی زارعی را لب‌خوانی کرد که با استقبال حاضران در استودیو مواجه شد.

با پایان اجرای اقدسی و نمایش واکنش خطیبی و نبویان در پشت صحنه و اظهارنظراتشان نسبت به نحوه و کیفیت لب‌خوانی او، هر سه شرکت‌کننده روی صحنه آمدند و رامبد جوان با اعلام این که تنها پنج روز برای رای دادن به این هنرمندان فرصت در نظر گرفته شده است، از هر یک از آنها در خصوص تجربه لب‌خوانی پرسید.

اقدسی در واکنش به این پرسش جوان، احساس و ضربان قلبش را هنگام آمدن به روی صحنه با زمانی مقایسه کرد که قرار است با یک چتر از بالای یک ساختمان چند طبقه به پایین بپرد که این قیاس برای چند لحظه سوژه جوان و دو فینالیست دیگر شد!

نبویان هم در پاسخ به پرسش جوان گفت: اعتراف می‌کنم اینجا عجیب‌ترین صحنه‌ای بود که تا به حال در زندگی تجربه‌اش کردم و زمانی که از این برنامه برمی‌گردم درست مثل یک ورزشکاری‌هستم که تمام انرژی‌اش رفته برای مدتی همان طور روی مبل می‌مانم که البته این حسی لذت بخش است.

در ادامه جوان از هر سه فینالیست خواست با بیان یک جمله، مردم را تشویق به رای دادن به خود کنند. در اینجا، نبویان خطاب به بینندگان خندوانه گفت من از دوم شدن متنفرم، یا اولم کنید یا سوم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر