jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۸۱۴ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وجود ۱۱۸ هزار واحد مسکن مهر مازاد، گفت: شرط مالکیت شخصی و سابقه پنج سال سکونت در شهر مورد نظر متقاضی، برای فروش واحدها برداشته شده است.

احمد اصغری مهرآبادی در گفت‌وگو با مهر ضمن بیان این‌که طرح فروش مسکن‌های مهر در استان‌ها در حال انجام است، گفت: هر استان برای فروش مسکن‌های مهر بدون متقاضی آگهی داده و تاکنون هم تعدادی از این واحدها به فروش رفته است. وی اظهار کرد: برای فروش این واحدها شرط مالکیت شخصی و سکونت پنجساله هر متقاضی در استان مربوط را برداشته‌ایم، اما سایر شرایط همچنان اجرا می‌شود. قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر، تعداد واحدهای بدون متقاضی مسکن را ۱۱۸ هزار واحد در سراسر کشور عنوان کرد و افزود: این واحدها در میان طرح‌ تعاونی‌ها، سه جانبه و حتی تعدادی خودمالک هم به چشم می‌خورد و در تمامی استان‌ها از جمله استان تهران وجود دارد.

مهرآبادی با اعلام این‌که هر استان به طور جداگانه آگهی فروش واحدها را داده است، ادامه داد: تاکنون آمار مشخصی از فروش واحدها به دست نیامده، اما در روزهای آینده این اطلاعات جمع‌آوری شده و اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی با بیان این‌که از حدود یک ماه قبل آگهی‌های فروش واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر داده شده است، گفت: عمده این واحدها در استان‌های خوزستان، اصفهان، البرز و گیلان است، اما در سایر استان‌ها هم این واحدها به چشم می‌خورد. هیات دولت در بهمن سال گذشته موافقت کرده است تا مازاد مسکن مهر در برخی مناطق کشور بدون در نظر گرفتن برخی شرایط، به متقاضیان واگذار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر