jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۳۷۷۴   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

محمود صمیمی، پرتابگر دیسک کشورمان که همراه محمد صمیمی در اردوی مجارستان به سر می‌برد، با شرکت در تورنمنت مجارستان موفق شد با پرتاب 40/64 متر، جایگاه ششم رنکینگ پرتابگران دیسک دنیا را در سال 2016 از آن خود کند.

برادران صمیمی با هدف کسب سهمیه المپیک 2016 ریو، اردوی خود را زیر نظر روبرت فازکاش از اواخر سال گذشته در مجارستان آغاز کردند.

صمیمی با ثبت این رکورد فقط 60 سانتی‌متر با حدنصاب کسب سهمیه المپیک 2016 ریو فاصله دارد. برادران صمیمی پس از این اردو، شانس خود را برای کسب سهمیه المپیک محک خواهند زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر