jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۳۶۳۸   ۲۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۸:۲۳

اکران فیلم‌های نوروزی همچنان با اقبال مواجه است و سئانس‌های فوق‌العاده فیلم‌ها تا پاسی از شب ادامه دارد. در این شرایط فیلم «سالوادور» همچنان صدر گیشه فروش را به خود اختصاص داده و فیلم «بادیگارد» نیز از فروش سه میلیارد تومان عبور کرده است.

«بادیگارد» ۳ میلیاردی شد

به گزارش جام جم آنلاین، امسال فروش فیلم‌ها در ایام نوروز بی‌سابقه بود و فیلم‌ها توانستند رکورد قابل‌توجهی را به ثبت برسانند.

در این میان فیلم‌های کمدی نسبت به فیلم‌های اجتماعی فروش بهتری داشتند و همچنان در سئانس‌های شبانگاهی و فوق‌العاده در سینماها به نمایش درمی‌آیند.

همه‌ساله با اتمام تعطیلات نوروزی افت در فروش فیلم‌ها را شاهد هستیم. در سال‌های گذشته این افت حدود 70 درصد بوده است که امسال با گذشت یک هفته از پایان تعطیلات نوروزی افت فروش حدود 40 درصد بوده است که برای صاحبان آثار و سالن‌داران بسیار قابل توجه است.

امیر قطبی، مدیر فروش دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم بادیگارد توضیح داد: فیلم سینمایی «بادیگارد» که 27 سالن در تهران و 40 سالن در شهرستان در اختیار دارد، در تهران به فروش دو میلیارد و 150 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 950 میلیون تومان تا پنجشنبه شب رسید.

او درباره فروش فیلم «ابد و یک روز» هم توضیح داد: فیلم ابد و یک روز در 23 سالن سینما در تهران به نمایش در می‌آید که تاکنون یک میلیارد و 970 میلیون تومان در تهران فروش داشته است و شب گذشته به فروش 125 میلیون تومانی در تهران دست یافت.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر