jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۷۴۷۸   ۱۱ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مردی که با جعل عنوان پلیس به بهانه پلمب نشدن رستوران یا وعده تحویل وام میلیاردی به مردم از آنها کلاهبرداری می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، بیست و یکم دی امسال مردی با حضور در کلانتری 124 قلهک تهران از مردی به اتهام اخاذی شکایت کرد و گفت: مردی که خود را سرهنگ احمدی معرفی می‌کرد، به رستورانمان آمد و مدعی شد دستور دستگیری پدرم و پلمب رستوران را دارد و حتی مدارکی هم برای صحت گفته‌هایش به من نشان داد. او برای پلمب نکردن رستوران 150 میلیون تومان از من گرفت. وقتی موضوع را در پلیس اماکن بررسی کردم، متوجه شدم او مامور قلابی بوده است.

متهم تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دستگیر شد. در بازرسی از وی نیز کارت شناسایی جعلی پلیسی همراه احکام قضایی جعلی و لباس پلیسی با درجه سرهنگی کشف شد. با انتقال متهم به اداره سیزدهم و در ادامه تحقیقات، کارآگاهان موفق به شناسایی مالباخته‌ای شدند که متهم در پوشش سرهنگ پلیس آگاهی و با وعده تهیه وام میلیاردی، مبلغ 200 میلیون تومان از وی دریافت کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر