jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۵۶۵۳۲ ۲۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

صمد کریمی، مدیر اداره صادرات بانک مرکزی گفت: روند فزاینده قیمت ارز در بازار متوقف شد و اکنون روند نزولی است. وی در پاسخ به این سوال که چه توصیه‌ای برای کسانی که می‌خواهند در بازار ارز سرمایه‌گذاری کنند، دارید؟ اضافه کرد: توصیه می کنیم که رفتارهای سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی به گونه‌ای شکل بگیرد که تحت تاثیر نوسانات زودگذر ارز نباشد.

کریمی افزود: توصیه می‌کنیم این افراد قدری بلندمدت‌تر در این باره فکر کنند و تقاضای خود را در زمانی انجام دهند که ریسک کمتری دارد و قیمت تعادلی ارز کمتر از قیمت فعلی است./ خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر