jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۵۷۸۹   ۲۲ آبان ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۹

پلیس برای دستگیری سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو که شبانه با تخریب مغازه‌ای، اموال موجود در آن را سرقت کرده‌اند، از مردم کمک خواست.

این سارقان را شناسایی کنید

به گزارش جام‌جم، نوزدهم اردیبهشت امسال، مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران تماس گرفت و از سرقت مغازه صوتی و تصویری‌اش در خیابان شریعتی خبر داد.

مالباخته به پلیس گفت: شب گذشته فرد یا افرادی با شکستن قفل در ورودی مغازه‌ام، چند دستگاه تلویزیون و سیستم «سینما خانگی» را سرقت کرده‌اند.

ماموران با حضوردر محل سرقت مشاهده کردند مغازه شاکی دوربین مداربسته نداشته، اما دوربین مغازه‌های همسایه تصاویر سرنشینان یک دستگاه پژو پارس مشکی را ثبت کرده که آنها پس از تخریب قفل کرکره و شیشه مغازه اموال را دزدیده و با گذاشتن داخل خودرو، آنجا را ترک کرده‌اند.

با درخواست بازپرس پرونده، تصاویر به دست آمده از سارقان در روزنامه چاپ می‌شود تا چنانچه افرادی از هویت یا مخفیگاه آنها اطلاعاتی دارند، موضوع را به کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از طریق شماره تماس‌های 21865678 و 21865633 خبر دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها