jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۴۵۷۶   ۱۹ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دراگان اسکوچیچ، سرمربی که در فولاد خوزستان به بن‌بست خورده، مورد توجه جدی باشگاه سپاهان است. این کروات اگر تسویه حسابش را از اهوازی‌ها بگیرد به اصفهان کوچ می‌کند.

دغدغه و اولویت نخست این روزهای باشگاه سپاهان انتخاب سرمربی جدید است؛ پس از آن‌که حسین فرکی شش هفته طعم پیروزی را نچشید، ابتدا بی‌سر و صدا استعفا و در ادامه علیه این باشگاه و کاپیتان آن گرد و خاک به پا کرد، باشگاه سپاهان هم بی‌توجه به این ادعاها دنبال یافتن جانشین برای فرکی افتاد. تلاشی که تا دیروز هم ادامه داشت و ظاهرا مدیران سپاهان روی گزینه نام‌آشنایی به نام اسکوچیچ به جمع‌بندی رسیده‌اند.

مربی که با وجود این‌که در ملوان و همچنین فولاد فصل گذشته کارنامه خوبی داشت، در این فصل در اهواز طرفی نبسته است و در پایان هفته یازدهم با این تیم در رده پانزدهم جدول جا دارد و در کارنامه او یک پیروزی، سه تساوی و هفت شکست درج شده است.

اصغر باقریان، مدیرعامل باشگاه سپاهان درخصوص مذاکره با این مربی به مهر گفت: در این بخش، رضایت باشگاه فولاد بسیار مهم است. اگر بدانیم که فولاد همچنان خواهان حفظ اسکوچیچ است، دور این مربی را خط می‌کشیم و سراغ گزینه‌های دیگر می‌رویم. باقریان در پاسخ به این پرسش که چرا باشگاه سپاهان سراغ مربی‌ای رفته که این فصل با تیم فولاد در قعر جدول قرار دارد، تاکید کرد: برای انتخاب یک مربی، رزومه او را در مجموع بررسی می‌کنیم نه یک فصل. ما کارنامه ده ساله اسکوچیچ را بررسی کردیم و دیدیم با سیاست‌های سپاهان همخوانی دارد.

مدیرعامل سپاهان تصریح کرد: ممکن است یک مربی در یک فصل نتیجه نگیرد. مثل ژوزه مورینیو که امسال نتایج بدی با چلسی گرفته ولی این دلیل نمی‌شود. مربیان داخلی و خارجی ممکن است یک سال بد هم داشته باشند. به هر حال ما رزومه اسکوچیچ را در چند سال گذشته بررسی کردیم، نه صرفا این فصل.

باقریان در حالی می‌گوید در صورتی که اسکوچیج بتواند رضایت‌نامه‌اش را از فولاد بگیرد، عقد قرارداد با این مربی مشکلی ندارد که گفته می‌شود باشگاه فولاد فقط در صورتی به جدایی اسکوچیچ رضایت می‌دهد که این مربی تمامی مبلغی را که این فصل از باشگاه دریافت کرده، پس بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

ایستگاه آخر مناظره

ایستگاه آخر مناظره

مناظره‌ های انتخاباتی ریاست‌جمهوری به بخش جدایی‌ناپذیر از رقابت‌ ها تبدیل شده‌است.

بازار دارو بیمار است

بازار دارو بیمار است

چالش‌های زیادی در صنعت داروسازی کشور وجود دارد. چالش مهم این روزها اما کمبود دارو است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر