کاپیتان پرسپولیس محروم شد

جام جم ورزشی : کمیته انضباطی دو رای خود را در خصوص دو تیم لیگ برتری فوتبال صادر کرد.
کد خبر: ۸۴۸۵۵۴
کاپیتان پرسپولیس محروم شد

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، مسابقه دو تیم پرسپولیس تهران و صبای قم از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته هشتم، روز 24 مهر ماه برگزار شد و از سوی ابوالقاسم دهنوی، بازیکن تیم صبای قم تخلفاتی مبنی بر اهانت به بازیکن تیم مقابل و درگیری رخ داد. وی طبق بند 9 ماده 65 آیین نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در مسابقات لیگ برتر و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

علیرضا نورمحمدی، بازیکن تیم پرسپولیس نیز به دلیل تحریک به ایجاد درگیری و خشونت با استفاده از الفاظ نامناسب، طبق بند 9 ماده 65، وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. این بازیکن باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. با اعلام کمیته انضباطی محرومیت وی قطعی و جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

همچنین محمد دایی، مربی تیم صبا قم نیز به دلیل اهانت به داور بازی باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ضمن اینکه این مربی با توبیخ کتبی از سوی کمیته انضباطی مواجه شد.

جریمه 50 میلیونی برای تیم ذوب آهن

دیدار دو تیم سایپا و ذوب آهن از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته هشتم انجام شد. با توجه به فحاشی تماشاگران تیم ذوب آهن اصفهان؛ این تیم به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها