jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۷۱۹۹   ۲۶ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۱

جام جم ورزشی: کاپیتان تیم رم دیشب برای پانصدمین بار برای تیمش به میدان رفت.

ده روسی 500 تایی شد!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، دانیله ده روسی هافبک دفاعی و کاپیتان تیم آ.اس‌رم ایتالیا دیشب در چارچوب هفته هشتم سری‌آ ایتالیا مقابل تیم امپولی که در ورزشگاه المپیاکو رم برگزار شد، پانصدمین بازی خود را با پیراهن گرگ‌ها انجام داد.

دروسی که پیش از این 499 بازی را به همراه گرگ‌ها انجام داده است در این دیدارها توانسته 51 گل به ثمر برساند و 42 پاس گل را بدهد.

رم موفق شد سه بر یک حریف خود را شکست بدهد.

برای گرگ‌ها پیانیچ در دقیقه 56، دانیله ده‌روسی در دقیقه 59 و محمد صالح در دقیقه 69 گلزنی کرد تا به این ترتیب کاپیتان رم ها در پانصدمین بازی خود موفق به گلزنی هم بشود.

در دیگر دیدار برگزار شد تورینو و میلان به تساوی یک بر یک رسیدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر