jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۴۲۳۰   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۸

جام ورزشی: مهاجمی که فصل گذشته در شش دیدار ابتدایی تیمش هفت گل زده بود اکنون یکی از بازیکنان ضعیف تیمش است.

اضافه وزن یک مهاجم +عکس

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی همچنان منتظر این است که دیه گو کاستا ملی پوش اسپانیایی تیمش دوباره به روند خوب گلزنی فصل گذشته برگردد. چلسی که با کسب نتایج ضعیف در این فصل هم اکنون در مکان شانزدهم لیگ برتر است با افت دسته جمعی ستاره هایش روبرو شده که دیه گو کاستا یکی از آنهاست.

به نظر می رسد اصلی ترین دلیل افت فاحش دیه گو کاستای سابقا گلزن اضافه وزن بیش از اندازه او باشد. در حالی که وی فصل گذشته بسیار آماده به نظر می رسید و هیچ اضافه وزنی هم نداشت در این فصل چاق به نظر می رسد.

کافی است نگاهی به دو کاستای متفاوت در دو فصل متفاوت داشته باشیم:

کاستا در سال2014:

کاستا در سال 2015 :

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر