jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۳۹۰   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۲

رقابت های هفته بیست ویکم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور امروز با برگزاری 6 بازی در شهرهای رشت ، انزلی ، اصفهان ، شیراز، تبریز و تهران خاتمه خواهد یافت در رشت تیم استقلال شهرداری رشت که هفته قبل در بازی با دیگر قعرنشین جدول)تراکتورسازی)

سه امتیاز باارزش به دست آورد، به بازی امروز و سه امتیاز ارزشمند آن ، نگاهی ویژه دارد درمقابل سایپا هم برای آن که جای خود را به استقلال شهرداری رشت واگذار نکند، محکوم به برد است درحقیقت حجازی بعد از قربانی کردن تراکتورسازی ، درپی آن است تا از سایپای ته جدولی هم به عنوان پلکان ترقی استفاده کند؛ اما طبیعی است که مایلی کهن و تیم او براحتی این اجازه را صادر نخواهند کرد.ملوان بندرانزلی هم که حال و روز خوبی ندارد،در ورزشگاه شهید عضدی رشت میزبان تیم ابومسلم خراسان است . شایداین حکم فوتبال است که مربیان و تیمهای خوبی چون احمدزاده با ملوان و کاظمی با ابومسلم ، این چنین و دراین شرایط روبه روی هم قرار گیرند ذوب آهن در فولادشهر میزبان فجر شهیدسپاسی شیراز است بازی دو تیم خوب و قدرتمند در شرایطی که ذوب آهن هنوز هم به عنوان بهترین تیم شهرستانی لیگ برتر چشم دارد جالب به نظر می رسد برق شیراز بعد از آن برد شیرین در تهران و دربرابر پیروزی در حافظیه شیراز،میزبان فولاد مبارکه سپاهان اصفهان است . بعد از بازی 2 نماینده شیراز در شیراز و تهران دربرابر استقلال و پیروزی ، امروز2 نماینده شیراز در شیراز و اصفهان با2 نماینده اصفهان بازی خواهند کرد.تراکتورسازی که با احد شیخ لاری متحول شده ،امروز میزبان پیکان تهران است این دیدار در ورزشگاه تختی تبریز برگزار می شود.اما در تهران تیم استقلال در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی ، میزبان فولاد خوزستان است با توجه به تساوی پاس و پیروزی ، تیم استقلال بهترین شرایط را برای زیاد کردن فاصله خود با پیروزی پیدا کرده است استقلال درصورت پیروزی بر فولاد با4 امتیاز اختلاف نسبت به پیروزی و7 امتیاز اختلاف نسبت به پاس ، حاشیه امنیت خوبی پیدا خواهد کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر