jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۳۰۲۸۲   ۰۷ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۵

به اتهام قتل شوهرش دستگیر شده است. می‌گوید فریب مرد جوان را خورده و دست به این قتل زده است.

قربانی هوس شیطانی

34 سال دارد و پس از سه سال زندگی مشترک نقشه قتل شوهرش که 12 سال از خودش بزرگ‌تر بود را طراحی و اجرا کرد. راز قتل خیلی زود فاش شد و بعد از دستگیری تازه فهمید فریب خورده و به خاطر هیچ زندگی‌اش را باخته است.

چرا همسرت را کشتی؟

سه سال قبل صاحبکار پدرم به خواستگاری‌ام آمد. وضع مالی خوبی نداشتیم و خواستگارم وضع مالی خوبی داشت.

او یک بار ازدواج کرد اما همسرش فوت شده بود. 12 سال از من بزرگ‌تر بود. آن زمان من به پسر جوانی علاقه داشتم و قرار بود با هم ازدواج کنیم. از سعید خواستم به خاطر شرایط پیش آمده به خواستگاری‌ام بیاید اما گفت شرایط ازدواج را ندارم و باید صبر کنیم.

سرانجام به خاطر فشارهای پدرم پای سفره عقد نشستم و با مردی ازدواج کردم که هیچ علاقه‌ای به او نداشتم. او مرد خوبی بود و هر چه می‌خواستم برایم می‌خرید اما احساس نداشت و مرد سردی بود. این موضوع آزارم می‌داد. بعد از دو سال یک روز با سعید در خیابان روبه‌رو شدم.

نمی‌دانم چه شد دعوتش را قبول کردم و برای صحبت به یک کافی‌شاپ رفتیم. سفره دلم را برایش باز کردم و از مشکلاتم گفتم و از آن روز ارتباطمان شروع شد. او از من خواست از همسرم طلاق بگیرم تا با هم ازدواج کنیم.

فریب حرف هایش را خوردم و در زندگی مشترک سر ناسازگاری گذاشتم. اما شوهرم حاضر به طلاق دادنم نبود.

او به من علاقه داشت و زمانی که متوجه شد طلاق می‌خواهم، سعی کرد محبتش را بیشتر کند اما من دلم پیش سعید بود و فقط می‌خواستم هر چه زودتر زندگی مشترک با سعید را شروع کنم. در برابر شوهرم مثل یک تکه‌سنگ شده بودم و محبت‌هایش در من اثر نمی‌کرد.

به همین خاطر او را کشتی؟

من هیچ وقت به کشتن او فکر نمی‌کردم اما سعید وسوسه‌ام کرد و گفت تنها راه رسیدن ما به یکدیگر کشتن شوهرم است. آن‌قدر این حرف را تکرار کرد تا قبول کردم.

او برایم قرص برنج گرفت و آن را به شوهرم دادم که بعد از خوردن آن حالش بد شد. از کارم پشیمان شدم و او را به بیمارستان رساندم اما دیر شده بود و همسرم فوت شد. جسد را به پزشکی قانونی بردند.

در ابتدا کسی متوجه نشد اما وقتی بعد از یک ماه نتیجه پزشکی قانونی آمد مرا دستگیر کردند. ابتدا سعی کردم موضوع را منکر شوم اما تنها مظنون قتل من بودم و در بازجویی‌ها اعتراف کردم.

سعید چه شد؟

او وقتی فهمید من دستگیر شده‌ام فرار کرد و معلوم نیست کجا رفته است. پلیس در تعقیب اوست و امیدوارم دستگیر شود. من زندگی‌ام را از دست دادم اما او باعث این کار شد. من سادگی کردم و فریب وعده‌های او را برای یک زندگی پر از شادی خوردم.

این ارتباط ارزش قتل شوهرت را داشت؟

نه. سعید دوبار در زندگی مرا فریب داد. اما درس عبرتی برای من نشد. سعید مرد زندگی نبود و فقط برای هوس با من بود و با هوس خود زندگی مرا نابود کرد و حالا باید پای چوبه دار بروم.

سعید قول داده بود بهترین زندگی را برای من بسازد اما الان که دستگیر شدم هم مرا تنها گذاشت و فرار کرد. کاش زودتر او را شناخته بودم و زندگی‌ام را حفظ ‌می‌کردم.

حرف آخرت چیست؟

امیدوارم خانواده همسرم مرا ببخشند. آنها رفتار خوبی با من داشتند اما من به جای این‌که محبت‌های آنها را جبران کنم شوهرم را کشتم. با این کار آبروی خانواده‌ام رفت و دیگر نمی‌توانم به صورت پدرم نگاه کنم.

مجید غمخوار - تپش (ضمیمه چهارشنبه - روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شیوای بلخی
Netherlands
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
نمونه بارز ... زنان و دختران ایرانی , ذات دختر و زن ایرانی .... است .
من به عنوان یك پژوهشگر و كارشناس جامعه شناسی و حقوق كه سالها در این زمینه تجربه و تحصیلات كردم به این حقیقت پی بردن كه زنان ایرانی از لحاظ ایمان بسیار ضعیف هستند و ذاتا ... هستند .
شیوای بلخی كارشناس و جامعه شناس و حقوقدان از بلخ افغانستان
۰
۰
ملكعلی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۸
آی شیرین عقل ...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها