jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۲۶۵۲۱   ۲۶ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

1 ـ صفحه اینستاگرام پرسپولیس طی دو روز گذشته برای دو برند تجاری تبلیغ کرده است. در حالی که اسپانسر باشگاه پرسپولیس هنوز وضعیت مشخصی ندارد و این تیم از پولی که از صندوق حمایت از قهرمانان قرض گرفته خرج می‌کند، صفحه اینستاگرام این باشگاه کاری را آغاز کرده که دلیلش فقط می‌تواند درآمدزایی باشد.

بیت بی‌ربط: آنچه تیمت را بپاشد از اساس/ اسکناس است اسکناس است اسکناس

در همین راستا تعدادی از آگهی‌های تبلیغاتی را که قرار است در صفحه اینستاگرام این تیم منتشر شود پیش‌بینی کرده‌ایم:

1 ـ خمیر دندون «قونه»/ چشمو نمی‌سوزونه! با خرید خمیردندان آنتی‌ویروس «قونه» از چشم و بقیه اندام حیاتی خود حفاظت کنید. در طعم‌های دوسیب نعنا، خرزهره، لواشک کلم. بزودی طعم جوراب نیز برای صافکاری دهان میکروب‌های موجود در دهان شما ارائه خواهد شد.

2ـ هواداران عزیز، دیگر نگران بی‌بوق بودن نباشید. بوق‌های خود را از ما بخواهید. شرکت سهامی اطلس‌سرشتان بوق‌ساز، مفتخر است انواع بوق‌های تخصصی را در اختیار طرفداران تیم‌های ورزشی قرار دهد. بخشی از این بوق‌های حرفه‌ای عبارت است از: بوق داربی، بوق اعتراض به داور با لهجه خاور، بوق اعتراض به کمک داور، بوق اعتراض به بوق تیم حریف، بوق شیپورچی در کارتون پسر شجاع، بوق سگ، بوق هیچ چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌شود، بوق بندری، بوق مایکلی، بوق توپ تانک فشفشه/ این توپ باید گل بشه و...

3ـ بغبغبو بغبغبغو، بغبغبغو... کمپین حامیان، طرفداران، سینه‌چاکان، قربونش برمان، خاک پایان هنرمند اصیل و ارزشی و ورزشی، اسطوره خوانندگان، خورشید پنهان، سلطان دکتر تتلو از همه هواداران این بزرگمرد هنر کشور دعوت به عمل می‌آورد تا با پیوستن و فالو نمودن صفحه ایشان، مشت محکمی باشیم بر دهان منتقدان ژاژخای کینه‌توز بی‌هنر. در همین راستا هر کی نگه بغبغو...

4ـ آیا از قیافه خود ناراحتید؟ آیا احساس می‌کنید بینی‌تان روی صورتتان سنگینی می‌کند؟ آیا از بشکه‌ای که به شما آویزان است و شکم نام دارد خسته شده‌اید؟ آیا دلتان می‌خواهد چهره‌تان 70 سال جوان شود؟ آیا دوستانتان شما را به علت کچلی هاله نور صدا می‌زنند؟ آیا چین صورت شما به دیوار چین پنالتی می‌زند؟ دیگر نگران نباشید. مرکز زیبایی تبدیل «درپیت به برات پیت» با انواع و اقسام تجهیزات روز دنیا، در خدمت شماست. امکان صد و هفتاد و نیم نوع عمل زیبایی روی شما. مورد داشتیم بعد از عمل در آینه نگاه کرده و آن‌قدر زیبا شده که بلافاصله به خودش پیشنهاد ازدواج داده است. ما فرشته درون شما را از چهره‌تان بیرون می‌کشیم تا همه به محض دیدن شما بگویند: چه خوشگل شدی امشب!

صابر قدیمی

جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

امروزه مشارکت مردم در صحنه انتخابات از مهمترین و متداول‌ترین نوع مشارکت سیاسی است. مقبولیت سیستم‌های مبتنی بر دموکراسی مدرن، اساسا به مشارکت‌ های مردمی که بیشتر در انتخابات معنا دارد مربوط می‌شود.

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

سفر پاپ فرانسس به عراق و دیدار او با مرجع‌عالیقدر جهان تشیع، حضرت آیت‌ا... سیستانی مورد توجه بسیاری از تحلیلگران حوزه منطقه غرب آسیا، جهان‌اسلام و جهان مسیحیت قرار گرفته‌است.

نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر