jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۵۸۶۵   ۲۴ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۳

جام جم ورزشی: در دیداری که بارسلونا شکستی عجیب و تحقیر آمیز را تجربه کرد بازیکن بیلبائو گل بسیار زیبایی را به ثمر رساند.

نخستین گل زیبای فصل +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، میکل سن خوزه، هافبک بیلبائو، یکی از زیباترین گل های چند فصل اخیر فوتبال اروپا را امشب وارد دروازه بارسا کرد. تنها 13 دقیقه از بازی بیلبائو و بارسا در دیدار رفت سوپرکاپ اروپا سپری شده بود که سن خوزه با شوتی تماشایی از وسط زمین، دروازه آبی و اناری ها را باز کرد.

به گزارش دیلی میل ، خروج تراشتگن از محوطه جریمه برای دفع توپ با سر، این فرصت را در اختیار سن خوزه قرار داد تا از میانه زمین، دروازه بارسا را هدف قرار دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر