jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۲۷۸   ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۱

جام جم ورزشی: باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه آماده عقد قرارداد با یک بازیکن جدید است.

مورد عجیب یک ستاره آرژانتینی

به گزارش جام جم ورزشی ، این بازیکن کسی نیست جز آنخل دی ماریا گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر انگلیس که تابستان سال گذشته از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست اما فصل بسیار بدی را پشت سر گذاشت. او در آستانه انتقال 45 میلیون پوندی به پاری سن ژرمن فرانسه قرار دارد و شاید این اتفاق امروز محقق شود.

اما در حالی که دی ماریا دیگر بازیکن منچستریونایتد به شمار نمی رود پیراهن های شماره هفت این بازیکن جز پرفروش ترین پیراهن ها در فروشگاه های منچستریونایتد است. گویا جدایی از منچستریونایتد با وجود عملکرد بد وی را به بازیکنی محبوب تر تبدیل کرده است. شگفت آور است پیراهن های بازیکنی که دیگر بازیکن یونایتد محسوب نمی شود به قیمت گزاف 76 پوند در فروشگاه ها به فروش می رود و رونق بسیار خوبی هم برای باشگاه دارد. به گزارش دیلی میل ، دی ماریا با وجود اینکه عملکرد خوبی در این باشگاه نداشت اما هنوز هم جز محبوب ترین بازیکنان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر