jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۲۷۸   ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۱

جام جم ورزشی: باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه آماده عقد قرارداد با یک بازیکن جدید است.

مورد عجیب یک ستاره آرژانتینی

به گزارش جام جم ورزشی ، این بازیکن کسی نیست جز آنخل دی ماریا گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر انگلیس که تابستان سال گذشته از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست اما فصل بسیار بدی را پشت سر گذاشت. او در آستانه انتقال 45 میلیون پوندی به پاری سن ژرمن فرانسه قرار دارد و شاید این اتفاق امروز محقق شود.

اما در حالی که دی ماریا دیگر بازیکن منچستریونایتد به شمار نمی رود پیراهن های شماره هفت این بازیکن جز پرفروش ترین پیراهن ها در فروشگاه های منچستریونایتد است. گویا جدایی از منچستریونایتد با وجود عملکرد بد وی را به بازیکنی محبوب تر تبدیل کرده است. شگفت آور است پیراهن های بازیکنی که دیگر بازیکن یونایتد محسوب نمی شود به قیمت گزاف 76 پوند در فروشگاه ها به فروش می رود و رونق بسیار خوبی هم برای باشگاه دارد. به گزارش دیلی میل ، دی ماریا با وجود اینکه عملکرد خوبی در این باشگاه نداشت اما هنوز هم جز محبوب ترین بازیکنان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر