jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۹۰۸۱   ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۱۵

جام جم ورزشی: قوی ترین مرد دنیای فوتبال در یک تیم نه چندان مطرح بازی می کند.

قوی ترین مرد دنیای فوتبال !+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، این بازیکن آدبایو آکینفنوا نام دارد و انگلیسی است. او که 33 سال دارد در تیم اف سی ویمبلدون بازی می کند. آکینفنوا هر چند در فوتبال به افتخارات و یا موفقیت های زیادی دست نیافته است اما یک نکته مهم درباره او وجود دارد و آن هم این است که وی به عنوان قوی ترین مرد دنیای فوتبال شناخته می شود. در واقع آکینفنوا چنان فیزیک بدنی دارد که وی را از بقیه ستاره های دنیای فوتبال متمایز می کند. آکینفنوا عضلات حجیمی دارد و بیشتر به یک ورزشکار پرورش اندام شباهت دارد تا یک فوتبالیست .

به گزارش اسپورتولوژی ، در فهرست قوی ترین فوتبالیست های دنیا که آکینفنوا در صدر آن قرار دارد ستاره هایی همچون زلاتان ابراهیموویچ، یحیی توره ، جورجیو کیه لینی و روملو لوکاکو هم دیده می شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها