jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۸۱۸۹۵۷ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

اسمم ستاره است و دانشجوی طراحی هستم. از وقتی چشم باز کردم پدرم را معتاد و خیابانگرد دیدم. دلم آینده‌ای مثل پدرم نمی‌خواست برای همین همه تلاشم را کردم تا خودم به جایی برسم. در رویاهایم همیشه خودم را یک زن موفق می‌دیدم که کنار یک مرد متشخص ایستاده و احساس خوشبختی می‌کند.

تازه دانشگاهم را شروع کرده بودم که هومن به خواستگاری‌ام آمد. او از اقوام پدرم بود و خانواده خوبی داشت. به خواسته مادرم قبول کردم که او را ببینم و در همان جلسه اول به نظرم پسر خوب و دوست‌داشتنی آمد. مدتی برای آشنایی بیشتر با هم رفت و آمد داشتیم و همه چیز در این مدت باب‌میل من بود. در این مدت هومن با تمام وجود تلاش می‌کرد تا باشخصیت به نظر بیاید و موفق هم شده بود.

بعد از رفت و آمد‌های خانوادگی به این نتیجه رسیدیم که با هم ازدواج کنیم. هومن را دوست داشتم و او هم همین نظر را نسبت به من داشت و می‌گفت که کارمند یک شرکت است و می‌تواند از پس زندگی بربیاید، پس دلیلی برای به تاخیر انداختن ازدواج نبود.

در زمان مقرر عقد کردیم و من در آن زمان همچنان فکر می‌کردم با یکی از بهترین پسران دنیا ازدواج کردم تا این‌که فردای عقد هومن به خانه ما آمد و با لحن بدی گفت: بالشت بیار بخوابیم و رو به مادرم کرد و گفت: ناهار چی داریم.

من از این تغییر رفتارش جا خوردم و به مادرم گفتم که از رفتارش خوشم نمی‌آید. دوست داشتم نامزدی را به هم بزنم ولی مادرم گفت که هومن جوان است و باید تحمل کنم. گفت همه چیز بهتر می‌شود و طول می‌کشد تا هومن پخته شود.

حرف مادرم را قبول کردم و هیچ نگفتم. ولی رفتار‌های بد هومن همچنان ادامه داشت. هربار اعتراض می‌کردم مادرم می‌گفت با صبر همه چیز درست می‌شود. هومن حتی بعد از ازدواج هم همین‌طور بود. پس از آن‌که به خانه خودمان رفتیم تحقیر من را هم به فهرست رفتارهای ناشایستش اضافه کرد. به من می‌گفت: فکر کردی کی هستی؟ تو فقط بچه یک معتاد کارتن‌خواب هستی نه بیشتر. چون دلم سوخت باهات ازدواج کردم وگرنه عاشق چشم و ابرویت نشده بودم. او از اول هم شرایط خانواده من را می‌دانست و اگر دوستم نداشت نباید با من ازدواج می‌کرد.

علاوه بر رفتار بد، حقوقش هم خیلی کم بود و هر بار که این موضوع را با خانواده همسرم در میان می‌گذاشتم به من می‌گفتند که باید قناعت کنم. اول زندگی همه همین‌جوری هستند. من هم قناعت می‌کردم ولی خود هومن با کلمه قناعت بیگانه بود. هر چیز که می‌خواست می‌خرید، ولی برای من هیچ‌وقت پول نداشت. حتی پول شهریه دانشگاهم را هم از مادرم می‌گرفتم او هیچ‌پولی به من نمی‌داد. درسم خوب بود و معدلم بالا بود. یک بار که با معدل بالا قبول شده بودم با ذوق و شوق فراوان به خانه رفتم و به هومن گفتم که شاگرد اول شدم و دانشگاه در شهریه‌ام تخفیف داده است، ولی او با بی‌تفاوتی نگاهم کرد و لبخند مسخره همیشگی‌اش را تحویلم داد و گفت: که چی؟

دیگر رفتارش برایم غیرقابل تحمل شده بود و از او بدم می‌آمد. از خندیدنش، راه رفتنش، حتی از آب خوردنش هم متنفر بودم. یک روز که دوباره با حرف‌هایش تحقیرم کرد، به این فکر کردم که چه خوب می‌شد اگر هومن بمیرد و از همان لحظه فکر کشتنش از ذهنم جدا نشد.

با عموی خودم تماس گرفتم و موضوع را در میان گذاشتم. او اول گفت که کار خطرناکی است ولی بعد که به او پیشنهاد پول و طلا دادم سریع قبول کرد. با هم نقشه قتل هومن را کشیدیم. روز قتل یک لحظه از کار پشیمان شدم، ولی دیگر نقشه کشیده بودیم و نمی‌شد کاری کرد.

یک کلید از خانه را به عمویم که منوچهر نام داشت، دادم. قرار بود او و دوستش به خانه ما بیایند و هومن را بکشند.

روز قتل همان‌طور که با منوچهر هماهنگ کردم در اتاقم بودم و هومن هم در هال خوابیده بود. منوچهر و دوستش وارد خانه شدند و دست و پای هومن را بستند و طلاها و پول‌ها را برداشتند. در آن زمان هومن داد می‌زد و می‌خواست که آنها را متوقف کند، ولی نمی‌توانست.

منوچهر و دوستش بعد از دزدی برای صحنه‌سازی دست و پای من را هم بستند و با سیم تلفن هومن را خفه کردند و رفتند. بعد از کشته شدن هومن خیلی پشیمان شدم ولی دیگر کار از کار گذشته بود و همه چیز تمام شده بود.

حالا در زندان زنان منتظر روز محاکمه هستم و بازپرس اتهام معاونت در قتل را به من تفهیم کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر