jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۳۰۶ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۶

جام جم ورزشی: باشگاه ملوان از بازیکن فصل گذشته پدیده شکایت می‌کند.

شکایت باشگاه ملوان از حقیقی

رضا حقیقی هفته گذشته با باشگاه ملوان قراردادی امضا کرد و حتی مدیران این باشگاه خبر پیوستن او را در اختیار رسانه‌ها قرار دادند اما در نهایت روز گذشته حقیقی در اردوی تیم صبا حاضر شد و با این باشگاه قرارداد امضا کرد.

یکی از مسئولان باشگاه ملوان در این زمینه به خبرگزاری فارس گفت: حقیقی کاری غیراخلاقی انجام داده و از او به سازمان لیگ شکایت خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر