jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۲۳۶ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۸

جام جم ورزشی: کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از طرف باشگاه هامبورگ در کلاس‌های مربیگری فدراسیون فوتبال آلمان ثبت‌نام می‌کند.

ثبت‌نام مهدوی‌کیا در کلاس مربیگری

مهدی مهدوی‌کیا که قصد دارد در کلاس‌های مربیگری دوره B فدراسیون فوتبال آلمان شرکت کند، از طرف باشگاه هامبورگ در این کلاس‌های ثبت‌نام خواهد کرد.
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که حضور در عرصه مربیگری را به صورت جدی‌تر از تیم‌های پایه باشگاه پیشین خود در آلمان آغاز کرده است، از دو سه ماه دیگر باید در کلاس‌های مربیگری درجه B فدراسیون فوتبال آلمان حضور پیدا کند. حضور در این کلاس‌ها شرایطی می‌خواهد که افراد یا باید تابعیت آلمانی داشته باشند، یا بیش از 100 بازی در بوندس‌لیگا را انجام بدهد یا از سوی باشگاهی حرفه‌ای در آلمان معرفی شوند.
مهدوی‌کیا هم که بیش از 100 بازی را در 11 سال حضورش در بوند‌س‌لیگا برای تیم‌های بوخوم، هامبورگ و اینتراخت فرانکفورت انجام داده است با وجود داشتن این شرایط، قصد دارد برای حضور در کلاس‌های مربیگری از سوی باشگاه هامبورگ اقدام کند و به زودی مراحل ثبت‌نام او انجام خواهد شد.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر