jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۸۱۸۲۱۱ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

کتاب کوچولو

«خدا و قصه‌هایش»

مهم‌ترین اصل همه ادیان آسمانی، ایمان به خدا و اعتقاد به یگانگی و یکتایی اوست. دیگر پیام‌های زندگی‌ساز به این اصل تکیه دارند و از این چشمه حیات‌بخش جان می‌گیرند. از این‌رو آشنا ساختن همه مومنان و بویژه کودکان با اصل توحید اهمیت بسیاری دارد‌. این کتاب با شیوه‌ای نو و قصه‌ها و تصاویری کودک‌پسند، بچه‌ها را با خدا آشنا می‌سازد.

در این کتاب شما بچه‌های نازنین چند قصه را می‌توانید بخوانید: مرد گناهکار و سگ تشنه، تولد جوجه‌ها، مهربان‌ترین مهربانان، به من آب ندادی و...

نویسنده: غلامرضا حیدری ابهری

تصویرگر: زهرا کیانی

ناشر: بهار دلها، قم 1392

قیمت: 1500تومان

«قرآن و ضرب‌المثل‌های فارسی»

این کتاب خوب که تصاویر زیبایی هم دارد، شما بچه‌های کتابخوان را با ضرب‌المثل‌هایی آشنا می‌کند که به مفاهیم قرآنی نزدیک هستند.

«همیشه کافران و گناهکاران، مومنان را ضعیف و ناتوان و بی‌یاور می‌شمارند. ولی بزودی و در آن هنگامی که عذاب را ببینند خواهند دانست چه کسی یاورانش ناتوان‌تر و نفراتش کمتر است.

ـ جوجه را آخر پاییز می‌شمارند ـ

وقتی کسی فقط به آن چیز‌هایی که الان وجود دارد توجه می‌کند و نسبت به حوادثی که در آینده پیش می‌آید اعتنا نمی‌کند‌، این ضرب‌المثل را به کار می‌برند...»

تهیه و تنظیم: سیدجواد معلم/ تصویرگر: حامد غفاریان

ناشر: برکات اهل‌بیت، مشهد 1392

قیمت: 1500تومان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر