jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۵۸۲ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سه نفر در شهرستان بندرانزلی استان گیلان بر اثر بی‌احتیاطی و شنا کردن در خارج از طرح‌های سالم‌سازی دریا جان باختند.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ هرمز عشقی، فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی در تشریح این خبر گفت: در هفت روز گذشته با توجه به افزایش ورود مسافر‌، متاسفانه به دلیل عدم توجه به هشدار‌ها در خصوص استفاده از طرح‌های سالم‌سازی برای شنا، سه نفر از هموطنان در آب‌های سواحل شهرستان بندرانزلی غرق شدند و خانواده خود را داغدار کردند.

وی با بیان این که افراد غرق شده 35 ساله و دو نفر هم 50 ساله بودند، افزود: بلد نبودن شنا و شنا کردن در خارج از طرح‌های سالم‌سازی و انتخاب مناطق خطر‌آفرین برای شنا و همچنین عدم سلامت جسمی از عوامل اصلی وقوع غرق‌شدگی این افراد بوده است.

سرهنگ عشقی با اشاره به وجود هفت طرح سالم‌سازی در سواحل شهرستان بندرانزلی از شهروندان و مسافران خواست در خارج از طرح‌های سالم‌سازی دریا اقدام به شنا نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر