jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۶۱۷۴ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۹

ظاهرا بارش‌ها در شمال میهنمان تمامی ندارد. با مهیا شدن شرایط از امروز بر میزان بارش‌ها در این زمین‌های سرسبز هم افزوده می‌شود.

افزایش بارش در شمال

دیروز: در استان‌های حاشیه البرز، ارتفاعات زاگرس و مناطقی از جنوب سیستان، شاهد بارش‌های رگباری موقتی همراه با آذرخش بودیم.

امروز: با انتقال رطوبت مناسب و مهیا شدن شرایط در لایه‌های جو، از امروز بر میزان بارش‌ها در سواحل دریای خزر افزوده می‌شود و همزمان شاهد کاهش دما و مواج شدن دریا نیز خواهیم بود. همچنین در دامنه‌های زاگرس مرکزی، استان‌های جنوب شرقی و استان‌های حاشیه زاگرس جنوبی هم رشد ابر و رگبارهای موقتی را انتظار داریم.

فردا: شرایط جوی تغییر زیادی نخواهد داشت. در نیمه شرقی بر سرعت وزش باد افزوده می‌شود.

آینده‌نگری: بارش‌های شمالی طی روزهای متوالی آینده ادامه دارد.

احسان مرادی - جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر