jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۵۸۲۱   ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۲

جام جم ورزشی: آیا فوتبالیست ها باید از تمرینات خود عکس بگذارند یا از لباس های تازه شان؟

رقابت «مد» بین دو پرسپولیسی!

در حالی که شبکه های اجتماعی تبدیل به یک فرصت شده تا خیلی ها در سطح دنیا توانایی شان را نشان دهند، در ایران بعضی ها به ویژه بعضی از چهره های معروف فوتبال، از کارکردهای اصلی این شبکه ها خبر ندارند. خیلی از فوتبالیست های دنیا تلاش می کنند تا از طریق این شبکه ها با طرفداران در ارتباط باشند و به آنها بفهمانند که حتی اگر ستاره هستند، مثل همین طرفداران زندگی می کنند. مثلا رونالدو عکس هایی از کودک خود منتشر می کند، وقتی حتی به او درس یاد می دهد. اما در ایران چهره ها تصور می کنند باید استفاده های دیگر از این شبکه ها کنند؛ مثلا نشان دهند توانایی مدل شدن دارند! سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس یکی از بازیکنانی است که اگر خارجی ها به صفحه اش سر بزنند احتمالا تصور می کنند او علاوه بر فوتبال در کار مدلینگ هم کار می کند. او هفته ای چند عکس با لباس های تازه اش منتشر می کند، لباس های که بعضا از نظر مردم عجیب است. او امسال قطعا یک رقیب جدی در پرسپولیس خواهد داشت. محسن مسلمان که به تازگی به پرسپولیس ملحق شده جزو بازیکنانی است که اصرار دارد بیشتر از عکس های در زمین فوتبال، عکس هایی منتشر کند که همه تصور کنند یک مدل است. بی شک امسال رقابت مد در پرسپولیس بین این دو بازیکن خواهد بود! اما کیست که نداند، آنچه که در صفحه شخصی این بازیکنان منتشر می شود باید گواه تلاش آنها در زمین فوتبال باشد نه عکس هایی که بیشتر حکایت از مدل بودن شان دارد. (خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
از اینها بیشتر از این انتظار نمیشه داشت
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر