jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۵۷۹۷ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۸

بتدریج شاهد گسترده شدن آسمان ابری در کشورمان هستیم. اگرچه بسیاری از این ابرها بارشی ندارند، اما در ارتفاع‌های سر به فلک کشیده البرز و زاگرس، شاهد بارش‌هایی خواهیم بود.

بارش در البرز و زاگرس

دیروز: در مناطقی از شمال، ارتفاع‌های البرز و زاگرس بارش‌های موقتی رخ داد.

امروز: همچنان در ارتفاع‌های البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش‌های موقتی، همراه با آذرخش و وزش باد رخ می‌دهد. در برخی مناطق جنوبی سیستان و شرق هرمزگان هم به‌خاطر نفوذ رطوبت اقیانوس هند شاهد بارش‌هایی خواهیم بود.

فردا: بارش‌ها گسترده‌تر شده و سواحل دریای خزر و مناطق گسترده‌تری از زاگرس مرکزی و جنوبی را فرا می‌گیرد.

آینده‌نگری: به‌طور کلی این هفته بارش‌ها گسترده‌تر خواهد شد و در مناطقی از شمال، جنوب و جنوب شرق بارش‌های موقتی را شاهدیم.

احسان مرادی - جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر