jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۱۹۱۶   ۰۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۱۴

جام جم ورزشی: رییس 79 ساله و سوئیسی فیفا تاکید کرد به هیچ عنوان از ریاست فیفا کنار نمی رود!

سپ بلاتر کنار نمی رود

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از ساکرنت ، سپ بلاتر 79 ساله که هفته های بسیار جنجالی را پشت سر گذاشته است تاکید کرد که هیچ تصمیمی مبنی بر کناره گیری از ریاست فیفا ندارد و می خواهد تا زمان برگزاری انتخابات جدید در فیفا بماند. بلاتر در ژوئن اعلام کرد که از ریاست فیفا کنار می کشد اما مدت زمان زیادی طول نکشید که حرف خود را پس گرفت.

بلاتر پس از رسوایی های پی در پی نهاد تحت ریاست خود و همچنین دستگیری 18 تن از کارکنان بلند پایه فیفا در رابطه با فسادهای فوتبالی تنها چند روز پس از انتخاب مجددش به عنوان رییس فیفا از سمت خود استعفا داد اما باز هم چندان طول نکشید تا دوباره اعلام ریاست کند.

بر اساس گزارش منابع سوئیسی بلاتر تاکید کرده برای انتخابات مجدد ریاست فیفا بار دیگر دست به کار خواهد شد و خود را به عنوان یکی از کاندیداهای اصلی معرفی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر