jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۷۷۷۹   ۲۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۵

جام جم ورزشی: در صورتی که برانکو به ایران بازنگردد به احتمال فراوان یحیی گل محمدی سرمربی بعدی پرسپولیس خواهد بود.

یحیی گل محمدی سرمربی احتمالی پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، برانکو از ایران رفته است و شاید دیگر بازگشتی در کار نباشد. مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس برانکو را چنان عصبانی کرده که او حالا می گوید به فیفا شکایت می کند. لحن برانکو روز به روز عصبانی تر می شود و این مربی به احتمال فراوان دیگر در پرسپولیس مربی گری نمی کند. حتی منابع نزدیک به این باشگاه می گویند که امکان ندارد برانکو به عنوان سرمربی پرسپولیس به باشگاه برگردد. اکنون این سوال مطرح می شود که در صورت عدم بازگشت برانکو چه کسی گزینه نخست سرخ های پایتخت خواهد بود؟ پاسخ به این سوال خیلی راحت است، یحیی گل محمدی که جدایی دراماتیکی از جمع سرخپوشان داشت در فصل اخیر کارنامه بسیار موفقیت آمیزی از خود در ذوب آهن به جای گذاشت و موفق شد این تیم را قهرمان جام حذفی کند. جسته و گریخته شنیدیم که باشگاه پرسپولیس وی را به عنوان گزینه جانشینی برانکو در نظر دارد. البته گل محمدی هرگز صریحا در اینباره اظهار نظر نکرده است و می گوید که هیچ صحبتی در اینباره نمی کند. به هر حال در صورت نیامدن برانکو به ایران یحیی جدی ترین گزینه پیش رو برای سرخها خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها