jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۷۷۷۹   ۲۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۵

جام جم ورزشی: در صورتی که برانکو به ایران بازنگردد به احتمال فراوان یحیی گل محمدی سرمربی بعدی پرسپولیس خواهد بود.

یحیی گل محمدی سرمربی احتمالی پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، برانکو از ایران رفته است و شاید دیگر بازگشتی در کار نباشد. مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس برانکو را چنان عصبانی کرده که او حالا می گوید به فیفا شکایت می کند. لحن برانکو روز به روز عصبانی تر می شود و این مربی به احتمال فراوان دیگر در پرسپولیس مربی گری نمی کند. حتی منابع نزدیک به این باشگاه می گویند که امکان ندارد برانکو به عنوان سرمربی پرسپولیس به باشگاه برگردد. اکنون این سوال مطرح می شود که در صورت عدم بازگشت برانکو چه کسی گزینه نخست سرخ های پایتخت خواهد بود؟ پاسخ به این سوال خیلی راحت است، یحیی گل محمدی که جدایی دراماتیکی از جمع سرخپوشان داشت در فصل اخیر کارنامه بسیار موفقیت آمیزی از خود در ذوب آهن به جای گذاشت و موفق شد این تیم را قهرمان جام حذفی کند. جسته و گریخته شنیدیم که باشگاه پرسپولیس وی را به عنوان گزینه جانشینی برانکو در نظر دارد. البته گل محمدی هرگز صریحا در اینباره اظهار نظر نکرده است و می گوید که هیچ صحبتی در اینباره نمی کند. به هر حال در صورت نیامدن برانکو به ایران یحیی جدی ترین گزینه پیش رو برای سرخها خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر