jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۷۹۹۹۹۲ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

سروان با اشاره به سه دلیل زیر راز جنایت را فاش کرد.

یک ـ سمیرا مدعی بود که در زمان حادثه برق رفته بود. در این صورت چطور زنگ خانه به صدا درآمده بود. از سوی دیگر در آن تاریکی چطور جزئیات قتل را مشاهده کرده بود.

دوـ سمیرا مدعی بود که راننده از خودرو پیدا شد و چند ضربه به سمیرا زد. اگر این ادعا درست بود، ضربات باید از روبه‌رو به مقتول وارد می‌شد نه از پشت‌سر.

سه ـ جسد میترا رو به خیابان افتاده بود. این نشان می‌دهد که او از خانه به سمت خیابان در حال فرار بوده که با اظهارات سمیرا فرق داشت.

در مسابقه این هفته 1021 نفر از خوانندگان تپش شرکت کردند که 461 نفر پاسخ صحیح داده‌اند. از میان خوانندگانی که پاسخ صحیح داده‌اند آقای محسن آقایی از ورامین برنده شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر