jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۷۹۹۹۹۲   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

سروان با اشاره به سه دلیل زیر راز جنایت را فاش کرد.

یک ـ سمیرا مدعی بود که در زمان حادثه برق رفته بود. در این صورت چطور زنگ خانه به صدا درآمده بود. از سوی دیگر در آن تاریکی چطور جزئیات قتل را مشاهده کرده بود.

دوـ سمیرا مدعی بود که راننده از خودرو پیدا شد و چند ضربه به سمیرا زد. اگر این ادعا درست بود، ضربات باید از روبه‌رو به مقتول وارد می‌شد نه از پشت‌سر.

سه ـ جسد میترا رو به خیابان افتاده بود. این نشان می‌دهد که او از خانه به سمت خیابان در حال فرار بوده که با اظهارات سمیرا فرق داشت.

در مسابقه این هفته 1021 نفر از خوانندگان تپش شرکت کردند که 461 نفر پاسخ صحیح داده‌اند. از میان خوانندگانی که پاسخ صحیح داده‌اند آقای محسن آقایی از ورامین برنده شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر