jamejamonline
سیاسی رهبری کد خبر: ۷۹۵۴۶۷ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۱:۳۶

«روایت دیدار» که حاشیه‌های دیدار قشرهای مختلف مردم و مسئولان با رهبر معظم انقلاب را به نمایش می‌گذارد، ساعت 21 چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 از شبکه مستند پخش ‌شد. در این مستند حاشیه‌های دیدار روز یکشنبه 6 اردیبهشت ماه رهبر معظم انقلاب با جمعی از فرماندهان، مدیران و رؤسای عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی به نمایش در می‌آید و مهمانان این دیدار از احساسات خود سخن می‌گویند. همچنین نقش نیروی انتظامی در ایجاد امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی و روحی و روانی جامعه در این مستند طرح می‌شود. مستند روایت دیدار پنجشنبه ساعت 10 و جمعه ساعت 12 بازپخش می‌شود.

مستند روایت دیدار

منبع: شبکه مستند

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر