jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۷۸۷۴۸۱   ۲۴ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

سلام دوستان خوبم. در آموزش نقاشی این هفته می‌خواهم طرز کشیدن یک مار بامزه را یادتان بدهم. بچه‌ها درباره مارها چه چیزهایی می‌دانید؟

مارها جزو دسته خزندگان هستند که در اغلب نقاط جهان یافت می‌شوند و به علت نداشتن دست و پا روی شکم می‌خزند. باید بدانید که خزیدن هر مار با مار دیگر فرق دارد. دقیقا مثل راه رفتن انسان‌ها که هر کدام یک مدل راه می‌روند. مارها جثه‌های گوناگونی دارند. بعضی از آنها اندازه یک کرم خاکی و بعضی دیگر بسیار بزرگ و غول‌پیکر هستند. مارها غذای خود را نمی‌جوند بلکه ابتدا دور شکار می‌پیچند و سپس به طور کامل آن را می‌بلعند. غذایی که مارها خیلی به آنها علاقه‌مندند موش و قورباغه است.

حالا دوستان خوب من به جدول آموزش نگاه کنید، ابتدا یک مخروط بکشید و با استفاده از شکل، مار را ترسیم کنید و جزئیات آن را بکشید. این نقاشی را تمرین کنید و سپس یک منظره زیبا با مار بکشید و رنگ‌آمیزی کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر