jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۷۸۷۴۸۱ ۲۴ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

سلام دوستان خوبم. در آموزش نقاشی این هفته می‌خواهم طرز کشیدن یک مار بامزه را یادتان بدهم. بچه‌ها درباره مارها چه چیزهایی می‌دانید؟

مارها جزو دسته خزندگان هستند که در اغلب نقاط جهان یافت می‌شوند و به علت نداشتن دست و پا روی شکم می‌خزند. باید بدانید که خزیدن هر مار با مار دیگر فرق دارد. دقیقا مثل راه رفتن انسان‌ها که هر کدام یک مدل راه می‌روند. مارها جثه‌های گوناگونی دارند. بعضی از آنها اندازه یک کرم خاکی و بعضی دیگر بسیار بزرگ و غول‌پیکر هستند. مارها غذای خود را نمی‌جوند بلکه ابتدا دور شکار می‌پیچند و سپس به طور کامل آن را می‌بلعند. غذایی که مارها خیلی به آنها علاقه‌مندند موش و قورباغه است.

حالا دوستان خوب من به جدول آموزش نگاه کنید، ابتدا یک مخروط بکشید و با استفاده از شکل، مار را ترسیم کنید و جزئیات آن را بکشید. این نقاشی را تمرین کنید و سپس یک منظره زیبا با مار بکشید و رنگ‌آمیزی کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر