jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۵۷۰۹   ۱۹ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۱۱

جام جم ورزشی: اسطوره محبوب فوتبال انگلیس در فیلم المپیک بازی می‌کند.

دیوید بکام در فیلم المپیک

به گزارش جام جم ورزشی ، دیوید بکام در فیلمی که به منظور حمایت از المپیک 2022 ساخته می شود حضور پیدا خواهد کرد. در این فیلم افراد مشهوری از جمله دیوید بکام، یائو مینگ، ستاره بسکتبال چین و شوان وایت، قهرمان اسنوبورد المپیک حضور دارند.

البته بکام از سوی سینمای هالیوود نیز همواره پیشنهاد برای فیلم بازی کردن داشته اما تا امروز حاضر نشده در برابر دوربین هیچ کارگردانی ظاهر شود چرا که بازیگری او را می ترساند. بکام البته در فیلم المپیک 2022 بدون هیچ مشکلی حضور خواهد یافت چرا که این فیلم مستند است و بکام نیازی ندارد نقش بازی کند. بکام برای حضور در این فیلم سفری به چین خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر