خبر آگهی: بانک آینده به عنوان اولین بانک ایرانی کارت خرید با امکان "برگشت نقدی" و "امتیاز تشویقی" با نام "ایران کارت" ارائه می کند.
کد خبر: ۷۸۱۸۷۰
پول رفته، به جیب بر می گرده

ایران کارت، یک کارت خرید بانکی عضو شبکه شتاب است، با این کارت مثل تمام کارت های بانکی می توانید از تمام پایانه های خرید یا درگاه های اینترنتی خرید کنید اما مزیت آن این است که همواره بخشی از مبلغ خرید خود را به صورت "برگشت نقدی" دریافت می کنید.
علاوه بر این برای هر خرید امتیاز تشویقی می‌گیرید و امتیاز بیشتر به معنای درصد بیشتر برگشت پول و خدمات جذابتر است.
برگشت نقدی از 0.75 تا 1.5 درصد از مبلغ خرید شما و بسته به امتیاز شما است.
مبالغی که از طریق ایران کارت برگشت داده می شود، هم برای هزینه مصارف روزانه با هزینه کم می تواند استفاده شود و هم جمع آن در بازه های بلند مدت قابل توجه خواهد بود.
در ادامه نیز برای نمونه راهنمای خرید با پول کم در نقاط مختلف جهان را می توانید مشاهده کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ایران کارت به لینک زیر مراجعه کنید، همچنین در لینک زیر تنها با گذاشتن شماره خود می توانید جهت دریافت ایران کارت اقدام نمایید:
az.ba24.ir

علاوه بر درصد مستقیمی که خود کارت به شما باز میگرداند، فروشگاه های طرف قرارداد با ایران کارت هنگام خرید به شما تخفیف مجزایی خواهند داد. از این رو ایران کارت میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای بن های هدیه سازمانی باشد.
سازمان ها و افراد علاقه مند به دریافت ایران کارت، تنها کافیست شماره تلفن خود در را از طریق لینک زیر ارسال نمایند، تا در اسرع وقت از سمت شعبه مجازی 24 ساعته بانک آینده با آنها تماس گرفته شود:
az.ba24.ir
همچنین بانک آینده به مناسبت شروع سال 1394 و فرا رسیدن عید نوروز قرعه کشی بین شما دوستان عزیز برگزار می کند و 4 کارت یک میلیون و سیصدو نود و چهار هزار تومانی هدیه می​دهد.

برای شرکت در قرعه کشی به لینک زیر مراجعه کنید و فرم قرعه کشی را پر نمایید:
az.ba24.ir

معاونت آگهی​ها - روزنامه جام جم

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها