jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۰۹۷۸   ۲۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۷:۰۰

جام جم ورزشی: یک اظهارنظر نسنجیده از سوی زلاتان ابراهیموویچ باعث شد تا او بخش زیادی از محبوبیتش را در فرانسه از دست بدهد.

فرانسه علیه زلاتان !

به گزارش جام جم ورزشی ، زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی پاری سن ژرمن فرانسه دو شب پیش در دیدار تیمش با بوردو در لیگ فرانسه هر دو گل تیمش را به ثمر رساند اما در نهایت شاهد شکست سه بر دو تیمش مقابل بوردو بود. او پس از پایان بازی به شدت از عملکرد داور انتقاد کرد و اظهار داشت فرانسه لیاقت داشتن تیمی همچون پاری سن ژرمن را ندارد. علاوه بر این او توهینی را هم نثار کشور فرانسه کرد. زلاتان ساعاتی پس از اظهارات جنجالی اش معذرت خواهی کرد و گفت که منظوری نداشته اما این معذرت خواهی فایده ای نداشت. به فاصله چند ساعت کمپین هایی مجازی علیه این فوتبالیست سوئدی تشکیل شد و بسیاری او را بابت مصاحبه جنجالی اش مورد توهین قرار دادند. اکنون فرانسوی های زیادی علیه این مهاجم گلزن جبهه گرفته اند این در حالی است که زلاتان محبوب ترین بازیکن خارجی لوشامپیونه فرانسه بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر