jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۰۹۷۸   ۲۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۷:۰۰

جام جم ورزشی: یک اظهارنظر نسنجیده از سوی زلاتان ابراهیموویچ باعث شد تا او بخش زیادی از محبوبیتش را در فرانسه از دست بدهد.

فرانسه علیه زلاتان !

به گزارش جام جم ورزشی ، زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی پاری سن ژرمن فرانسه دو شب پیش در دیدار تیمش با بوردو در لیگ فرانسه هر دو گل تیمش را به ثمر رساند اما در نهایت شاهد شکست سه بر دو تیمش مقابل بوردو بود. او پس از پایان بازی به شدت از عملکرد داور انتقاد کرد و اظهار داشت فرانسه لیاقت داشتن تیمی همچون پاری سن ژرمن را ندارد. علاوه بر این او توهینی را هم نثار کشور فرانسه کرد. زلاتان ساعاتی پس از اظهارات جنجالی اش معذرت خواهی کرد و گفت که منظوری نداشته اما این معذرت خواهی فایده ای نداشت. به فاصله چند ساعت کمپین هایی مجازی علیه این فوتبالیست سوئدی تشکیل شد و بسیاری او را بابت مصاحبه جنجالی اش مورد توهین قرار دادند. اکنون فرانسوی های زیادی علیه این مهاجم گلزن جبهه گرفته اند این در حالی است که زلاتان محبوب ترین بازیکن خارجی لوشامپیونه فرانسه بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر