jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۰۵۲۹   ۲۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۶

جام جم ورزشی: کمیته انضباطی آخرین رای های خود را صادر کرد.

آخرین احکام کمیته انضباطی

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون؛ مسابقه دو تیم پدیده مشهد و استقلال خورستان از سری رقابتهای هفته بیست و دوم برگزار شد و از سوی مرزبان، سرمربی تیم پدیده مشهد تخلفاتی مبنی بر اعتراض شدید به داوری و تحریک تماشاگران صورت گرفت. وی طبق بند 5 ماده 66 به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم پدیده مشهد نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه 50 میلیونی برای تیم فولاد مبارکه سپاهان
بازی تیم های فولاد مبارکه سپاهان و ملوان بندرانزلی در هفته 22 رقابتهای لیگ برتر برگزار شد و تماشاگران تیم فولاد سپاهان اقدام به پرتاب اشیا به داخل پیست کردند. کمیته انضباطی تیم فولاد مبارکه سپاهان را به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها