jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۸۸۲۳   ۱۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۹

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

بیزنس ، نورا ، بیزنس +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز نوزدهم اسفند ماه را اینجا ببینید.

بیزنس ، نورا ، بیزنس +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، از دست رفتن میزبانی جام ملت ها برای ایران در روزنامه استقلال اینگونه تیتر شده است: "جام ملت ها کلا پر!" . روزنامه ابرار ورزشی هم نقل قول شیخ سلمان را تیتر نخست خود کرده است:"قبول کنید امکانات امارات از ایران بهتر بود". تادو مهاجم پرسپولیس هم در گفت و گو با روزنامه گل مدعی شده که بالاخره همه می فهمند او چه مهاجم بزرگی است. روزنامه نود نیز به سراغ دعوای نخ نمای قلعه نویی و نکونام رفته و درباره شهود نکونام در دادگاه می نویسد. روزنامه پیروزی نیز پاسخ صفحه نخست روزنامه روز گذشته استقلال را با مقایسه آمار افتخارات و تجارب اسطوره های پرسپولیسی در مقایسه با اسطوره های استقلالی های می نویسد و اینگونه تیتر می زند:"آمار تحقیر آمیز". روزنامه ایران ورزشی که یکی از منتقدان سر سخت علی دایی بود دلش برای او تنگ شده و درباره او تیتر می زند" بیزنس،نورا، بیزنس." اشاره این روزنامه به دوری علی دایی از فوتبال و اشتغالش به بیزنس و رسیدگی به دخترش نورا است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها