jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۶۳۹۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۶

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

حمله کن، حمله قشنگه +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز دوازدهم اسفندماه را اینجا ببینید.

حمله کن، حمله قشنگه +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، امروز پرسپولیس در تاشکند به مصاف بنیادکار می رود. پرسپولیسی که بعد از پیروزی سه بر صفر در دیدار رفت مقابل لخویا به خودباوری رسیده اند. روزنامه های ورزشی امروز به تقابل امروز پرسپولیس مقابل نماینده ازبکستان پرداخته اند. هدف تیتر زده "بنیاد کارش تمومه!" و روزنامه ایران تیتر "حمله کن، حمله قشنگه" را برای توصیف این دیدار انتخاب کرده است. روزنامه نود نیز درباره بحث های اخیر بین قلعه نویی و فتح اله زاده تیتر زده و روزنامه گل نیز به همین موضوع پرداخته است. روزنامه استقلال نیز پس از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان محبوب ترین بازیکن در بیست سال اخیر نام این بازیکن را تیتر نخست خود کرده است.

تیترهای روزنامه های ورزشی را در ادامه مشاهده می کنید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر