jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۳۳۰۶   ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۲

جام جم ورزشی: کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های لیگ برتری اعلام کرد.

جریمه نقدی برای سه تیم لیگ برتری

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم استقلال خوزستان و فولاد خوزستان روز 17 بهمن ماه در اهواز برگزار شد. تیم استقلال خوزستان به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری طبق بند یک ماده 69 آیین نامه انضباطی به 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. جریمه 50 میلیونی برای تیم پرسپولیس مسابقه دو تیم پرسپولیس و ملوان بندرانزلی برگزار شد. این بازی در ورزشگاه آزادی و روز 17 بهمن ماه انجام شد و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس نسبت به داور مسابقه فحاشی صورت گرفت. باشگاه پرسپولیس طبق بند 3 ماده 79 آیین نامه انضباطی به 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. جریمه و محرومیت تیم نفت مسجد سلیمان رقابت دو تیم نفت مسجد سلیمان و صبای قم روز 16 بهمن ماه در ورزشگاه مسجد سلیمان برگزار شد. از سوی تماشاگران این تیم تخلفاتی نظیر پرتاب ترقه به داخل زمین در چند نوبت صورت گرفت. تیم نفت مسجد سلیمان طبق بند یک ماده 79 به 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. سروش صالح پور از تیم نفت مسجد سلیمان نیز به دلیل اعتراض به داور بازی و خروج از محوطه فنی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم شد و باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر