jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۱۹۹۱   ۲۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۲:۱۳

جام جم ورزشی: لوئیس فیگو اسطوره فوتبال پرتغال می خواهد دست به کار بزرگی بزند و جانشین سپ بلاتر شود، البته اگر توانایی مقاومت در برابر پیرمرد سوئیسی را داشته باشد.

دیوید بکام پشت سر لوئیس فیگو

به گزارش جام جم ورزشی ، دیوید بکام ستاره سابق تیم ملی فوتبال انگلستان که زمانی با لوئیس فیگو در رئال مادرید همبازی بود حمایت خود را از کاندیدایی او جهت انتخابات فیفا اعلام کرد. بدین ترتیب فیگو برای رقابت با سپ بلاتر رئیس کنونی فیفا یک حامی مشهور و محبوب پشت سر خود خواهد داشت.

بکام در اینباره گفت: من از نامزدی دوستم فیگو برای پست ریاست فیفا استقبال می‌کنم. هر نهاد موفقی نیاز به افراد خوبی دارد که احساس خوبی نسبت به بازی داشته باشند و ما می‌خواهیم بهترین کار را برای هواداران انجام دهیم.

وی افزود: فیفا از حضور نامزدهای قوی در انتخابات و از دیدگاه‌هایشان بهره می‌برد و اینکه داوطلبان را در این انتخابات می‌بینیم خوب است. برای لوئیس (فیگو) و دیگر نامزدها آرزوی بهترین‌ها را دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها