آیا رانندگی با خودرو بدون سقف مفرح‌تر است؟

تجربه رانندگی با آئودی تی‌تی رودستر + عکس

آئودی پیش از برگزاری نمایشگاه خودرو ژنو 2015 در ماه مارس پیش رو، مقدمه‌ای برای معرفی نسل جدید آئودی پرولوگو آوانت (Avant Prologue) با انتشار چند تیزر تصویری ترتیب داد.
کد خبر: ۷۷۰۲۲۶
مدل جدید آئودی به ژنو می رود + عکس

به زبان ساده، طراحی مدل مفهومی آئودی آوانت برگرفته از سه محصول A6، A7 و A8 همین کمپانی است که تحول عظیمی در طراحی ظاهری این محصول به وجود آورده است.

طبق معمول برای یک طرح مفهومی تازه به نمایش گذاشته شده، هنوز اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی در دسترس نیست، اما بر اساس اطلاعات منتشر شده به همراه تصاویر در محدوده قدرتی به احتمال زیاد در زیر کاپوت خودرو یک پیشرانه 4 لیتری توئین توربو یا به عبارتی دیگر توربو دوقلو هشت سیلندر با آرایش V شکل سیلندرها قرار خواهد گرفت که با 597 اسب بخار قدرت و اوج گشتاور 750 نیوتن متری خود، بر روی کاغذ می‌تواند شتاب صفر تا صد 3.7 ثانیه‌ای را به ثبت برساند.

در پشت چهره پرولوگو آوانت هم خصیصه اسپرت و مدرن نهفته شده که توسط یک جلو پنجره مشبک شش ضلعی بزرگ، رینگ‌های پنج پره‌ای بزرگ Razorblade با رنگ بدنه مات و همچنین چراغ‌های ماتریسی کوچک کشیده جلو، ورودی‌های هوای بزرگ اطراف سپر با چراغ‌های LED در اطراف آن و در پشت اتومبیل توسط خروجی‌های اگزوز دوبل چند ضلعی و سپر عقب عضلانی و یک اسپویلر سقفی، به صورت فیزیکی در ظاهر نمایان شده است.

در داخل خودرو هم با استناد بر اطلاعات منتشر شده، برای انتقال سادگی و راحتی و استفاده آسان‌تر، طراحان کلید و دکمه‌های موجود بر روی داشبورد و کنسول مرکزی را حذف کرده و همگی را به لطف پیشرفت‌های چشمگیر تکنولوژی در دو سه دهه اخیر در یک صفحه نمایشگر لمسی OLED گنجانده‌اند.(خودروبانک)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها