jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۰۱۹۹   ۲۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۸:۴۸

جام جم ورزشی: بازیکنان تیم فوتبال راه‌آهن به دلیل مشکلات مالی این تیم در تمرین حاضر نشدند.

اعتصاب بازیکنان یک تیم لیگ برتری

حال و روز این روزهای راه‌آهن تعریفی ندارد و این تیم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. هرچند که اخیرا بحث واگذاری این باشگاه به وزارت نفت عنوان شده اما علی لطیفی به خبرنگار فارس اعلام کرد که هنوز این مسئله قطعی نشده است و قرار است در 2-3 روز آینده این مسئله نهایی شود. به هر حال مشخص نبودن تکلیف مالکیت این باشگاه و مشکلات مالی این تیم باعث شد تا بازیکنان راه‌آهن در پایان هفته بیستم لیگ برتر و پس از بازی روز گذشته مقابل ملوان در تمرین امروز که ریکاوری بوده حاضر نشوند و اعلام کنند تا مشکلات مالی تیم برطرف نشود در تمرینات حاضر نخواهند شد. تیم فوتبال راه‌آهن روز گذشته با نتیجه 3 بر صفر مقابل ملوان شکست خورد. این تیم هم‌اکنون با 16 امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها