jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۳۲۶۹   ۰۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۰

جام جم ورزشی: اسطوره محبوب و گلزن فوتبال را در 16 سالگی اش ببینید.

16 سالگی ستاره محبوب +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، زلاتان ابراهیموویچ امروز در 34 سالگی ستاره اول پاری سن ژرمن فرانسه است. ابراهیموویچ که سابقه بازی کردن در تیم هایی همچون بارسلونا، میلان، اینتر و یوونتوس را درکارنامه خود دارد زمانی که تنها 16 سال داشت تا آستانه عقد قرارداد با آرسنال پیش رفت اما آرسن ونگر او را بازیکنی متوسط ارزیابی کرد و به درد آرسنال نمی خورد! همین بازیکن متوسط سال ها بعد سر از بزرگ ترین تیم های اروپا در آورد و اکنون یکی از گلزنان پیشتاز لوشامپیونه است. زلاتان برترین فوتبالیست تاریخ کشورش سوئد هم شناخته می شود.

تصویری از 16 سالگی او را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر